Beta 900FTX/SB9 — 9-delig set dopsleutels, 1/4" aansluiting, verchroomd
9-delig set dopsleutels,
1/4" aansluiting,
verchroomd
E4-E5-E6-E7-E8
E10-E11-E12-E14
Specificaties
| Model | 900FTX/SB9 |
| Artikelcode | 009000419 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,16 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230696539 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx |
900FTX_slash_SB9_nl.pdf
Download