Beta 920RTX/SB5 — 5-delige set dopsleutels voor Tamper Resistant Torx® schroeven (art. 920RTX) met support
5-delige set dopsleutels voor Tamper Resistant Torx® schroeven (art. 920RTX) met support
T20-T25-T27-T30-T40
Specificaties
| Model | 920RTX/SB5 |
| Artikelcode | 009200378 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,43 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230350707 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx Tamper |
920RTX_slash_SB_nl.pdf
Download