Beta 920/R50 — Draaiend mechanisme ratels voor per 614/50, 667/20, 667/30, 920/50
Specificaties
| Model | 920/R50 |
| Artikelcode | 009200866 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,146 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 4 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230035499 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_R50_nl.pdf
Download