Beta 900PH/SB4 — Set van schroevendraaierdoppen voor Phillips® kruiskopschroeven, 1/4" aansluiting, verchroomd
Set van schroevendraaierdoppen voor Phillips® kruiskopschroeven,
1/4" aansluiting,
verchroomd
PH1-PH2-PH3-PH4
Specificaties
| Model | 900PH/SB4 |
| Artikelcode | 009000708 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,105 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230950532 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900PH_slash_SB4_nl.pdf
Download