Beta 900ME/SB8 — 8-delig set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven, 1/4" aansluiting, verchroomd
8-delig set schroevendraaierdoppen
voor binnenzeskant schroeven,
1/4" aansluiting,
verchroomd
2,5-3-4-5-6-7-8-10 mm
Specificaties
| Model | 900ME/SB8 |
| Artikelcode | 009000518 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,172 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230696584 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
900ME_slash_SB8_nl.pdf
Download