Beta 900MB/C19 — Doppendoos met 11 twaalfkant dopsleutels en 8 toebehoren
[cassette grootte] 270x120x45 mm - [gewicht] 1,1 kg
Specificaties
| Model | 900MB/C19 |
| Artikelcode | 009000977 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,387 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230617589 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
900MB_slash_C19_nl.pdf
Download