Beta 900AS/C10 — Doppendoos met 10 dopsleutels en 7 toebehoren
[cassette grootte] 270x120x45 mm - [gewicht] 1,1 kg
Specificaties
| Model | 900AS/C10 |
| Artikelcode | 009000961 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,366 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 16 × 6 cm |
| EAN | 8014230617565 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900AS_slash_C10_nl.pdf
Download