Beta 960/C6 — 3/8" zeskant dopsleutels voor het demonteren en installeren van uitlaatgas sensors
3/8" zeskant dopsleutels
voor het demonteren en installeren van uitlaatgas sensors
Specificaties
| Model | 960/C6 |
| Artikelcode | 009600055 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,872 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 19 × 14 × 6 cm |
| EAN | 8014230906447 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
960_slash_C6_nl.pdf
Download