Beta 955 16 — Bougiesleutel
Specificaties
| Model | 955 16 |
| Artikelcode | 009550016 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,157 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 15 × 11 × 4 cm |
| EAN | 8014230478661 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 86 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
955_nl.pdf
Download