Beta 900/C39U — Assortiment van 11 Gear lock doppen, 21 bits en 7 accessoires
Nog kleiner en compacter
Doppen geschikt voor maten in millimeters en inches, Torx® en XZN® doppen
· Compact, gemakkelijk te dragen
· Compleet, alles wat nodig is bij de hand
· Functioneel, bits zijn gemakkelijk te pakken en terug te zetten
· Gear-lock-aansluitingen geschikt voor maten in millimeters en inches, TORX® en XZN®
Specificaties
| Model | 900/C39U |
| Artikelcode | 009001947 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,851 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 19 × 6 cm |
| EAN | 8054809238517 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C39U_nl.pdf
Download