Beta 1982/12V — Omschakelbare slagschroevendraaier, 12V (losse body)
Ideaal voor het werken in kleine ruimtes, ontwikkelt een hoog koppel (80 Nm); ontworpen voor gebruik met één hand
- ultracompact - niet meer dan 160 mm lang; ultralichtgewicht - niet meer dan 1 kg, met batterij en perfect uitgebalanceerd
- 1/4" zeskantaandrijving, met borgmoer
- riemclip (rechts/links)
- LED vooraan
- keuzeschakelaar, schroef-losschroef-vergrendelmodi (voor transport)
- ergonomische antisliphandgreep
- tandwielkast geheel van metaal
Specificaties
| Model | 1982/12V |
| Artikelcode | 019820113 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,935 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 17 × 17 × 6 cm |
| EAN | 8054809447841 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Accuspanning | 12V |
| Product soort | Los gereedschap |
Onderdelen-tekening
1 van 6 direct leverbaar · klik nr op tekening
| # | Code / Omschrijving | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 1 | Beta 1982/12V | Omschakelbare slagschroevendraaier, 12V (losse body) - 019820113019820113 | € 70,24 | Bekijken |
| 2 | Onderdeel op aanvraag019820114 | — | 📧 Offerte |
| 3 | Onderdeel op aanvraag019820115 | — | 📧 Offerte |
| 4 | Onderdeel op aanvraag019820116 | — | 📧 Offerte |
| 5 | Onderdeel op aanvraag019820117 | — | 📧 Offerte |
| 6 | Onderdeel op aanvraag019820118 | — | 📧 Offerte |