Beta 1972/K12V-COMBO — 12V Set bestaande uit ultracompacte boormachine en omschakelbare slagschroevendraaier
Kofferinhoud:
• 1 ultracompacte boormachine van 12 V, met automatische boorkop van 10 mm
• 1 12V omschakelbare slagschroevendraaier, met 1/4" bitaansluiting
• 2 lithium-ionbatterijen van 2 Ah
• 1 snellader
[cassette grootte] 310x295x100 mm
Specificaties
| Model | 1972/K12V-COMBO |
| Artikelcode | 019720010 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 3,382 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 30 × 30 × 10 cm |
| EAN | 8054809447667 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Accuspanning | 12V |
| Product soort | Set |
Onderdelen-tekening
2 van 3 direct leverbaar · klik nr op tekening
| # | Code / Omschrijving | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 1 | Beta 1972/K12V-COMBO | 12V Set bestaande uit ultracompacte boormachine en omschakelbare slagschroevendraaier - 019720010019720010 | € 288,43 | Bekijken |
| 2 | Beta 1972/K20V-13BMC | Klopboormachine (set) 20V borstelloos - 019720020019720020 | € 371,07 | Bekijken |
| 3 | Onderdeel op aanvraag019720030 | — | 📧 Offerte |