Beta 1972/K12V-10 — Ultracompacte boormachine, 12V
- UltraCompact: slechts 170 mm lang; Ultra licht in gewicht, niet meer dan 1,1 kg inclusief accu en perfect uitgebalanceerd
- Dubbele mechanische snelheid met stalen tandwielen en 20 mogelijke koppelinstellingen
- 2AH -batterijen en laadindicator op behuizing van de machine
- Ergonomische anti-slip handgreep
- LED licht voorzijde
- 10 mm snelspan boorhouder
- riemclip (rechts/linkszijde)
-Keuzeschakelaar, linksom en rechtsom draaien en blokkerstand (voor transport)
- Geleverd in hard kunstof koffer met 2 lithium ionbatterijen (2 AH) en snellader (50 min)
[cassette grootte] 316x254x96 mm
Specificaties
| Model | 1972/K12V-10 |
| Artikelcode | 019720112 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,453 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 30 × 24 × 10 cm |
| EAN | 8054809447698 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Accuspanning | 12V |
| Product soort | Los gereedschap |
Onderdelen-tekening
| # | Code / Omschrijving | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 1 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 2 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 3 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 4 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 5 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 6 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 7 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 8 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 9 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |