Beta C58GRF | Poot met vaste wielen
Robuuste poot met vaste wielen voor modulaire werkbanken C58BC. Voorzien van stevig metalen frame en bevestigingsgaten voor planken, geschikt voor zware belastingen tot 400 kg.
Kenmerken
- Stevig metalen frame constructie
- Gaten voor het bevestigen van planken
- 2 vaste wielen met diameter 125 mm
- Antracietgrijze kleur RAL7016
- Draagvermogen tot 400 kg
- Compatibel met C58BC werkbanken
Specificaties
| Artikelnummer | C58GRF |
| Totale hoogte | 824 mm (inclusief wiel) |
| Afmetingen | 120 x 715 x 866 mm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Wieldiameter | 125 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Kleur | Antracietgrijs RAL7016 |
| Product soort | Los gereedschap |
C58GRF_nl.pdf
Download