Beta 438A — 7-delig set voor het boren, tappen en verzinken; HSS
7-delig set voor het boren, tappen en verzinken; HSS
Specificaties
| Model | 438A |
| Artikelcode | 004380010 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,131 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 12 × 8 × 3 cm |
| EAN | 8014230659541 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Aantal in set | 7 |
| Product soort | Set |
438A_nl.pdf
Download