Beta 426A/SP6 — Set van 6 verzinkfrezen, met drie asymmetrische spiraalmessen, gemaakt van HSS
[cassette grootte] 100x145x40 mm
Gereduceerde trillingen:
Speciaal gevormde, asymmetrische frezen resulteren in aanzienlijk minder trillingen en een verbeterde afwerking
Hoge werksnelheid:
Spiraalgeometrie voor extreem snelle spaanafvoer, wat resulteert in een hogere werksnelheid.
Perfecte grip:
Schacht met 3 gladde oppervlakken zorgt voor een perfecte grip van de spindelbekken, waardoor wegglijden wordt voorkomen en een optimale krachtoverbrenging.
Specificaties
| Model | 426A/SP6 |
| Artikelcode | 004260060 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,327 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 15 × 11 × 4 cm |
| EAN | 8054809448077 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Materiaal | HSS |
| Aantal in set | 6 |
| Product soort | Set |
426A_slash_SP6_nl.pdf
Download