Beta 1498H/4A — Elektronische multifunctionele acculader, 6-12V
Elektronische accuader 1498H: innovatie en technologie gemaakt om te werken voor professionals!
Uitgerust met LCD-schermen en 3-kleurige LED-indicatoren, kunnen ze worden gebruikt met alle soorten batterijen, zowel loodzuur als lithium.
De elektronische controlekaart biedt volledige bescherming tegen onverwachte gebeurtenissen. De 9 automatische laadstappen zorgen voor snel, efficiënt laden, met herstel- en desulfateringsfuncties.
Kies de batterijlader, 1498H, voor uitstekende prestaties en compromisloze veiligheid!
Technische gegevens:
• Voeding: 230V - 50/60Hz
• Laadstroom: 1-4A
• Accutypen: Pb - GEL - Ca/Ca - AGM - Start/Stop - Lithium (LiFePo4)
• Laadcapaciteit: 5-80Ah (LiFePO4 1-80Ah)
• Onderhoudscapaciteit: 5-120Ah (LiFePO4 1-120Ah)
• Uitgangsspanning: 6-12V
• Beschermingsgraad: IP65
Specificaties
| Model | 1498H/4A |
| Artikelcode | 014980204 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,96 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 27 × 18 × 6 cm |
| EAN | 8054809526935 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Geschikt voor | Universeel |
| Product soort | Los gereedschap |