Beta 999A 120 — Pincet met korte puntige bekken, anti-magnetisch en zuurbestendig vervaardigd uit roestvast staal halfgepolijste uitvoering
Specificaties
| Model | 999A 120 |
| Artikelcode | 009990015 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,025 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 15 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230087689 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Product soort | Los gereedschap |
999A_nl.pdf
Download