Beta 96N/G7A — 7-delige set haakse inbussleutels gebruneerd (art. 96N)
7-delige set haakse inbussleutels gebruneerd (art. 96N)
1,5-2-2,5-3-4-5-6 mm
Specificaties
| Model | 96N/G7A |
| Artikelcode | 000960643 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,134 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 12 × 8 × 3 cm |
| EAN | 8014230084299 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Schroefprofiel | Inbus |
| VDE geïsoleerd | Nee |
| Product soort | Stiftsleutel |
96N_slash_G_nl.pdf
Download