Beta 9589A/36 — 36 rollen of plakband met Beta logo.Bruin
Specificaties
| Model | 9589A/36 |
| Artikelcode | 095890035 |
| Merk | BETACollection |
| Verpakkingsgewicht | 5,723 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 34 × 22 × 33 cm |
| EAN | 8014230552804 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Product soort | Los gereedschap |
9589A_slash_36_nl.pdf
Download