Beta 956L | 1/2" Vierkant Bougie Dopsleutels
De Beta 956L bougie dopsleutels zijn speciaal ontworpen voor het veilig monteren en demonteren van bougies. Deze lange uitvoering met twaalfkant uiteinde biedt optimale toegankelijkheid en bescherming van het keramiek.
Kenmerken
- 1/2" vierkante aandrijving
- Twaalfkant uiteinde voor optimale grip
- Lange uitvoering voor betere bereikbaarheid
- Borgveer aan binnenkant voor vastzetten bougie
- Rubberen bescherming voor keramiek
- Professionele motorgereedschap kwaliteit
Specificaties
| Artikelnummer 1 | 009560214 (956L14) |
| Maat 1 | 14 mm (9/16") |
| Diameter 1 | 19,0 mm |
| Artikelnummer 2 | 009560216 (956L16) |
| Maat 2 | 16 mm (5/8") |
| Diameter 2 | 21,0 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Gewicht | 370-375 g |
| Dopmaat (mm) | 14, 16 |
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 250 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
956L_nl.pdf
Download
Selecteer aantal en voeg direct toe aan uw winkelwagen
Laden...