Beta 926BA/50 | Vonkvrije Doorsteekratel 3/4" | Koperberyillium
Deze vonkvrije doorsteekratel van Beta is speciaal ontwikkeld voor gebruik in explosiegevaarlijke omgevingen. Het gereedschap beschikt over een 3/4" vierkantaandrijving en is vervaardigd uit koperberyillium voor optimale veiligheid.
Kenmerken
- Vonkvrije uitvoering uit koperberyillium
- 3/4" vierkantaandrijving
- Doorsteek ontwerp voor gebruik met verlengstukken
- Geschikt voor explosiegevaarlijke omgevingen
- Robuuste constructie voor zwaar werk
Specificaties
| Artikelnummer | 009260880 |
| Type | 926BA/50 |
| Lengte | 300 mm |
| Diameter | 61 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Aandrijving | 3/4" vierkant |
| Materiaal | Koperberyillium (vonkvrij) |
| Lengte mengstaaf | 300 |
926BA_slash_50_nl.pdf
Download