Beta 920AK | 1/2" zeskant dopsleutels verchroomd
De Beta 920AK serie bestaat uit verchroomde 1/2" zeskant dopsleutels voor professioneel gebruik. Verkrijgbaar in verschillende maten van 10mm tot 21mm voor veelzijdige toepassingen.
Kenmerken
- Verchroomde afwerking voor duurzaamheid
- 1/2" aandrijving
- Zeskant profiel
- Verschillende maten beschikbaar
Specificaties
| Serie | 920AK |
| Aandrijving | 1/2" |
| Profiel | Zeskant |
| Maten | 10-21 mm |
| Afwerking | Verchroomd |
| Dopmaat (mm) | 12 or 14 or 16 or 17 or 18 or 19 or 13 or 10 or 11 or 22 or 15 or 20 or 21 or 23 or 24 or 27 or 29 or 30 or 32 or 28 or 26 or 25 |
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920AK_nl.pdf
Download