Beta 920/55 INOX — 1/2" omschakelbare ratel, 72 tands, vervaardigd uit roestvast staal
• Grote weerstand tegen corrosie
• Voorkomt ongewenst roestvorming
• Uitstekend mechanische kenmerken
• AISI 420 roestvaststaal
Specificaties
| Model | 920/55 INOX |
| Artikelcode | 009203882 |
| Merk | BetaINOX |
| Verpakkingsgewicht | 0,656 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 29 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8014230847337 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_55INOX_nl.pdf
Download