Beta 900FL 150 — Flexibel verlengstuk
Specificaties
| Model | 900FL 150 |
| Artikelcode | 009000828 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,063 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 17 × 5 × 2 cm |
| EAN | 8014230087511 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 150 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900FL_nl.pdf
Download