Beta 910BL/SB14 — 14-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 910BL) met support
14-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 910BL) met support
8-9-10-11-12-13
14-15-16-17-18
19-21-22 mm
Specificaties
| Model | 910BL/SB14 |
| Artikelcode | 009100340 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,28 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 41 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230081625 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910BL_slash_SB_nl.pdf
Download