Beta 910AS/SB13 — 13-delige set dopsleutels twaalfkant (art. 910AS) met support
13-delige set dopsleutels twaalfkant (art. 910AS) met support
1/4-5/16-11/32-3/8-7/16
1/2-9/16-19/32-5/8-11/16
3/4-13/16-7/8
Specificaties
| Model | 910AS/SB13 |
| Artikelcode | 009100215 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,751 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 39 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230539188 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910AS_slash_SB13_nl.pdf
Download