Beta 910ASL/SB12 — 12-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 910AS/L) met support
12-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 910AS/L) met support
1/4-5/16-3/8-7/16
1/2-9/16-19/32-5/8-11/16
3/4-13/16-7/8
Specificaties
| Model | 910ASL/SB12 |
| Artikelcode | 009100365 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,079 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 41 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230539263 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910ASL_slash_SB12_nl.pdf
Download