Beta 1608A — Industriële kabelschoentang voor geïsoleerde kabelschoenen
Specificaties
| Model | 1608A |
| Artikelcode | 016080005 |
| Merk | BMGroup |
| Verpakkingsgewicht | 0,62 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 33 × 12 × 2 cm |
| EAN | 8014230099217 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Lengte mengstaaf | 255 |
1608A_nl.pdf
Download