Beta 1606A/C9 — Kabelschoentang voor ronde terminals met een 450-delig assortiment terminals, 0.5÷6 mm²
Nieuw artikel
Drukregelaar
[cassette grootte] 420x185x60 mm - [gewicht] 2,5 kg
Specificaties
| Model | 1606A/C9 |
| Artikelcode | 016060045 |
| Merk | BMGroup |
| Verpakkingsgewicht | 2,25 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 44 × 22 × 7 cm |
| EAN | 8014230950754 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Aantal in set | 9 |
| VDE geïsoleerd | Nee |
| Product soort | Set |
1606A_slash_C9_nl.pdf
Download