Beta 920MQ/T — 1/2” wringstaaf T-model
Specificaties
| Model | 920MQ/T |
| Artikelcode | 009200807 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,462 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 32 × 19 × 3 cm |
| EAN | 8014230103464 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920MQ_slash_T_nl.pdf
Download