Beta 910MQ/C16 — 8 twaalfkant dopsleutels, 4 binnenzeskant schroevendraaierdoppen en 4 toebehoren
Specificaties
| Model | 910MQ/C16 |
| Artikelcode | 009100917 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 4,7 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 43 × 30 × 6 cm |
| EAN | 8014230954523 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910MQ_slash_C16_nl.pdf
Download