Beta 910MQ/22 — 3/8" verlengstuk
Specificaties
| Model | 910MQ/22 |
| Artikelcode | 009100805 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,272 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 10 × 2 cm |
| EAN | 8014230954509 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
910MQ_slash_22_nl.pdf
Download