Beta 910MQ/21 — 3/8" verlengstuk
Specificaties
| Model | 910MQ/21 |
| Artikelcode | 009100804 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,152 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 20 × 11 × 3 cm |
| EAN | 8014230954493 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
910MQ_slash_21_nl.pdf
Download