Beta 1984/K1200 — Omkeerbare slagmoersleutel, 20 V, borstelloos, 1/2" aandrijving - 1200 Nm
Ideaal voor toepassingen die een hoog koppel vereisen.
• 3 verschillende koppelinstellingen en toerentallen in schroefmodus
• Tot 1200 Nm losdraaimoment
• Tot 1700 Nm piekkoppel
• Digitale BORSTELLOZE motor
Aanzienlijk verbeterde prestaties: meer vermogen, lager energieverbruik, langere levensduur van de motor, verbeterde stroomvoorziening via de knop
• 1/2" buitenvierkantaandrijving met busborgring
• Schläge pro minute 0-2.200 (BPM)
• Tandwielkast geheel van metaal
• Ergonomisch antisliphandvat
• Keuzeschakelaar, schroeven-losschroeven-vergrendelen (voor transport)
• Ingebouwd LED-licht voor werken bij slecht zicht
• Riemclip (rechts/links)
Aanscherping
3 koppelinstellingen en toerentallen (laag - gemiddeld - hoogte) beschikbaar:
1: 350 Nm; 800 tpm
2: 600 Nm; 1400 tpm
3: 900 Nm; 1600 tpm
Losmaken
1: 1200 Nm: slagmoersleutel past non-stop maximaal koppel toe (vrij losdraaien)
2: 1200 Nm - Autostop: slagmoersleutel past maximaal koppel toe totdat de moer volledig is losgedraaid, en stopt dan automatisch (enkele slag losschroeven)
Geleverd in handige hardcase compleet met 2 lithium ion accu's (6 Ah) en snellader.
[cassette grootte] 490x370x125 mm
Specificaties
| Model | 1984/K1200 |
| Artikelcode | 019840120 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 7,16 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 49 × 39 × 13 cm |
| EAN | 8054809544397 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Accuspanning | 20V |
| Product soort | Los gereedschap |
Onderdelen-tekening
| # | Code / Omschrijving | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 1 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 2 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 3 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 4 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 5 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 6 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 7 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 8 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 9 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 10 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 11 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |