Beta 1982/K12V — Omschakelbare slagschroevendraaier,12V", ideaal voor klussen in kleine ruimtes, biedt een hoog koppel (80 Nm), bediening met één hand"
- UltraCompact: niet meer dan 160 mm lang; Ultra licht gewicht: niet meer dan 1 kg inclusief batterijj en perfect iuitgebalanceerd
- 1/4 "aandrijfvierkant met vergrendeling
- riemclip (rechts/linkszijde)
- LED licht voorzijde
-Keuze schakelaar, linksom en rechtsom draaien en blokkerstand (voor transport)
- Ergonomische antislip handgreep
- Tandwielkast geheel vervaardigd uit metaal
- 2Ah -E42 batterijen met laadindicator op behuizing van de slagschroevendraaier
- Geleverd in hard kunstof koffermet 2 lithium -ionbatterijen (2 AH) en snellader (50 min)
[cassette grootte] 316x254x96 mm
Specificaties
| Model | 1982/K12V |
| Artikelcode | 019820112 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,456 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 30 × 24 × 10 cm |
| EAN | 8054809447810 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Accuspanning | 12V |
| Product soort | Los gereedschap |
Onderdelen-tekening
| # | Code / Omschrijving | Prijs | |
|---|---|---|---|
| 1 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 2 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 3 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 4 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 5 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 6 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 7 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 8 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |
| 9 | Onderdeel op aanvraag | — | 📧 Offerte |