Beta 900/SB13 — 13-delige set dopsleutels zeskant (art. 900)
13-delige set dopsleutels zeskant (art. 900)
4-4,5-5-5,5-6-7-8-9
10-11-12-13-14 mm
Specificaties
| Model | 900/SB13 |
| Artikelcode | 009000150 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,268 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230081618 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_SB_nl.pdf
Download