Beta 900MB/SB12 — 12-delig set zeskant dopsleutels, lange uitvoering
12-delig set zeskant dopsleutels, lange uitvoering
4-5-5,5-6-7-8-9-10
11-12-13-14 mm
Specificaties
| Model | 900MB/SB12 |
| Artikelcode | 009000179 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,252 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230580975 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
900MB_slash_SB_nl.pdf
Download