Beta 920XZN/SB7 — 7-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel (art. 920XZN) met support
7-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel (art. 920XZN) met support
M4-M5-M6-M8
M10-M12-M14
Specificaties
| Model | 920XZN/SB7 |
| Artikelcode | 009200579 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,667 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 27 × 10 × 3 cm |
| EAN | 8014230388892 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | XZN |
920XZN_slash_SB7_nl.pdf
Download