Beta 920ES/SB7 — 7-delige set dopsleutel met speciaal profiel (art. 920ES) met support
7-delige set dopsleutel met speciaal profiel (art. 920ES) met support
7-9-10-11-12L-14L-16L
Specificaties
| Model | 920ES/SB7 |
| Artikelcode | 009200598 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,87 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 22 × 15 × 3 cm |
| EAN | 8014230353296 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Speciaal profiel |
920ES_slash_SB_nl.pdf
Download