Beta 920ME/SB7 — 7-delige set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (art. 920ME) met support
7-delige set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (art. 920ME) met support
5-6-8-10-12-14-17 mm
Specificaties
| Model | 920ME/SB7 |
| Artikelcode | 009200519 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,951 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 11 × 5 cm |
| EAN | 8014230035154 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
920ME_slash_SB_nl.pdf
Download