Beta 920TX/SB9 — 9-delige set schroevendraaier-doppen voor Torx® schroeven (art. 920TX) met support
9-delige set schroevendraaier-doppen voor Torx® schroeven (art. 920TX) met support
T20-T25-T27-T30-
T40-T45-T50-T55-T60
Specificaties
| Model | 920TX/SB9 |
| Artikelcode | 009200532 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,79 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 23 × 8 × 2 cm |
| EAN | 8014230035253 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920TX_slash_SB_nl.pdf
Download