Beta 929/42 — 1" wringstaaf
Specificaties
| Model | 929/42 |
| Artikelcode | 009290850 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,708 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 61 × 7 × 5 cm |
| EAN | 8014230036588 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 535 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
929_slash_42_nl.pdf
Download