Beta 9523A — Aluminium waterfles, 500 ml
Specificaties
| Model | 9523A |
| Artikelcode | 095230005 |
| Merk | BETACollection |
| Verpakkingsgewicht | 0,138 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 7 × 7 cm |
| EAN | 8054809170114 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Product soort | Los gereedschap |
9523A_nl.pdf
Download