Beta 989A — Tang voor het verwijderen van geplakt wiellood.
Geen risico op beschadiging
Neuse bekken speciaal ontworpen om
het wiellood te verwijderen zonder contact te maken met de velg
Specificaties
| Model | 989A |
| Artikelcode | 009890011 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,444 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 30 × 13 × 3 cm |
| EAN | 8014230900056 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 220 |
989A_nl.pdf
Download