Beta 720RNG — Slagdop voor Jeep Renegade wielmoeren met aluminium beschadigde doppen
Vereist wanneer moerdoppen
worden beschadigd door impactsleutels
Specificaties
| Model | 720RNG |
| Artikelcode | 007200634 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,131 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 13 × 10 × 4 cm |
| EAN | 8054809474168 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
| Dop profiel | Zeskant |
720RNG_nl.pdf
Download