Beta 960T/C11 — Assortiment van dopsleutels voor het verwijderen en installeren van sensoren
Assortiment van dopsleutels
voor het verwijderen en installeren
van sensoren
Specificaties
| Model | 960T/C11 |
| Artikelcode | 009600031 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 3,413 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 33 × 28 × 7 cm |
| EAN | 8054809115948 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
960T_slash_C11_nl.pdf
Download