Beta 960A 27 — 1/2” dopsleutel voor dieselverstuivers
Specificaties
| Model | 960A 27 |
| Artikelcode | 009600017 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,222 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 12 × 8 × 3 cm |
| EAN | 8014230101798 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Lengte mengstaaf | 77 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
960A_nl.pdf
Download