Beta 9593W — Analoog horloge, zacht aanvoelend kunststof met metalen ring, 3 ATM waterbestendig, silicone band
Specificaties
| Model | 9593W |
| Artikelcode | 095930150 |
| Merk | BETACollection |
| Verpakkingsgewicht | 0,087 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 9 × 8 × 8 cm |
| EAN | 8014230883595 |
Documentatie
| Merk | Beta, Beta |
| Product soort | Los gereedschap |
9593W_nl.pdf
Download