Beta 929/55 | 1" omschakelbare ratel
Professionele omschakelbare ratel met 1" aansluiting en 72-tands mechanisme. Vervaardigd conform DIN 3122 en UNI ISO 3315 normen voor betrouwbare prestaties bij zware werkzaamheden. De fijnvertanding zorgt voor nauwkeurige bediening in krappe ruimtes.
Kenmerken
- Omschakelbaar ratelmecanisme
- 72-tands voor fijne verstelling
- Ratelhoek van slechts 5°
- Geschikt voor 1" dopsleutels
- Conform DIN 3122 en UNI ISO 3315
- Robuuste constructie voor intensief gebruik
Specificaties
| Lengte | 770 mm |
| Diameter | 62 mm |
| Hoogte | 63 mm |
| Aansluiting | 1" |
| Gewicht | 2648 g |
| Ratelhoek | 5° |
| Artikelnummer | 009290860 |
| Lengte mengstaaf | 770 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
929_slash_55_nl.pdf
Download